ÖVRIGT / Diverse / Dockor 6583425
nr 658 3425
Dockor
3 st, Modell äldre, med porslinshuvuden
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2010
kl 18:22:17
100 kr
200 kr